Nejčerstvější kousky

Skladon thumbnail
uX/UI aplikace
výzkum a testování

Skladon

Skladon je jednou z nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě, což dokazuje umístění v první dvacítce prestižní soutěže Deloitte Technology Fast 50.
Findee Kids thumbnail
product discovery
UX/UI aplikace
vizuální identita

Findee Kids

Společnost TLV se zaměřuje na inovativní technologie pro sledování vozidel a přišla s novým produktem pro koncové uživatele, který rozšířil její portfolio služeb.
6yards thumbnail
vizuální identita
webdesign

6yards

Technologická společnost 6yards zaměřující se na agilní vývoj.
Friends Forever thumbnail
vizuální identita
webdesign

Friends Forever

Skupina Friends Forever se specializuje na poskytování poradenství v oblastech financí a realit.

Co naše klienty nejvíce nadchlo?

Společně s Intuition Studio jsme se zaměřili na vytvoření uživatelsky přívětivého a moderního rozhraní, které zjednodušuje práci našich klientů při používání našeho systému MySkladon. Intuition Studio nám poskytlo odborné know-how již při klientských rozhovorech a projevilo flexibilitu při plnění našich požadavků. Nejvíce jsme ocenili jejich rychlou a efektivní komunikaci, co se domluví, to platí - v termínech a bez debat.
Patrik Babinec
Co-Founder & Product manager Skladon
Se společností Intuition Studio jsme spolupracovali na tvorbě nového firemního webu včetně prototypů v nástroji Figma, propagačních materiálů, či prezentací. Spolupráce je do dneška aktivní a se všemi novými požadavky týkající se grafiky je vždy rádi oslovíme. Oceňujeme hlavně spolehlivost, proaktivní přistup a bohaté zkušenosti.
Lukáš Ivanko
VUMS LEGEND Sales manager
Tým Intuition Studia nám pomohl s vývojem nových funkcí a vylepšení systému pro sledování vozidel GPS Dozor, což nám pomohlo ke zvýšení spokojenosti našich zákazníků. Obecně jsem spokojený s úrovní jejich komunikace a dodaných výstupů a hlavně schopností se rychle začlenit do našeho týmu. Tým byl schopen rychle doplnit role lidí, které v našem týmu nemáme, což je pro nás velmi přínosné. Se vzájemnou spoluprací jsme spokojeni i v dalších projektech.
Ing. Oldřich Škranc
Product manager TLV s.r.o.
Intuition Studio bylo důležitou součástí go-to-market startupu Rezidente. Velmi rychle dokázali navnímat náš business model, vytvořit vizuální identitu a web. Vše perfektně zvládnuto pod časovým tlakem ve vysoké kvalitě a ve stanoveném rozpočtu. Vyzdvihuji proaktivní komunikaci a důraz kladený na výzkum.
Václav Urbánek
CEO Rezidente
Intuition studio som dostal na odporucanie. Moja poziadavka bola re-brand a pretavenie wireframes, ktore som vytvoril do finalneho dizajnu. Vysledok bol presne podla ocakavani a zadania. Dostal som dve verzie, z ktorych som si vybral jednu a tu sme nakoniec pouzili. Spolupraca prebiehala velmi hladko a bez problemov. Urcite budeme opat spolupracovat ked budem potrebovat dalsie dizajny.
Marek Jacko
CEO 6yards
Zobrazit další